خانه » اخبار » توزیع شدن اسکناس های نو قبل از عید نوروز

توزیع شدن اسکناس های نو قبل از عید نوروز

توزیع شدن اسکناس های نو قبل از عید نوروز

توزیع شدن اسکناس های نو قبل از عید نوروز

خیلی از ما هنوز هم خاطره های عیدی گرفتن در ایام نوروز را فراموش نکرده ایم در ایام برخی سعی می کنند تا از اسکناس های نو برای عید دادن استفاده کنند و آن ها از برخی شعب بانک ها تامین می کنند

مسعود رحیمی» در مورد نوع اسکناس‌های در نظر گرفته شده برای توزیع به مناسبت عید نوروز گفت: اسکناس‌هایی که توزیع خواهد شد از نوع یک هزار تومانی، دو هزار تومانی و پنج هزار تومانی است.
وی با بیان اینکه توزیع اسکناس ۱۰هزارتومانی و ایران‌چک ۵۰ هزار تومانی نیز از اوایل اسفند ماه در بین بانک‌ها آغاز شده است، گفت: توزیع اسکناس ۱۰ هزار تومانی و ایران چک ۵۰ هزار تومانی در روزهای پیش‌رو بیشتر می شود و از طریق شعبه های بانک‌ها و دستگاه‌های خودپرداز در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.
به گفته مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی، توزیع اسکناس نو در استان تهران از روز یکشنبه ۲۱ اسفند ماه با مشارکت بانک‌های عامل و از طریق ۷۰ شعبه منتخب مستقر در نقاط مختلف استان انجام خواهد شد.
رحیمی گفت: اسامی بانک‌های عامل و شعبه های منتخب که برای توزیع اسکناس نو در نظر گرفته شده اند، در روزهای آینده اعلام خواهد شد.
وی افزود: توزیع اسکناس نو در سایر استان‌ها تحت نظارت ناظران پولی بانک مرکزی مستقر در مراکز استان‌ها و از طریق شعب منتخب تعیین شده انجام می شود.
مدیرکل ریالی و نشر بانک مرکزی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده، هم اکنون ذخایر اسکناس و ایران‌چک بانک مرکزی از وضعیتی مطلوب برخوردار است و هیچگونه مشکلی برای تامین وجوه نقد مورد نیاز مردم در روزهای پایانی سال وجود ندارد.

توزیع شدن اسکناس های نو قبل از عید نوروز

منبع: خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*