خانه » سرگرمی » تعبیر خواب مارمولک در حالت های مختلف

تعبیر خواب مارمولک در حالت های مختلف

تعبیر و نشانه های دیدن خواب مارمولک

تعبیر خواب مارمولک , دیدن خواب مارمولک بزرگ , کشتن و گرفتن مارمولک

مارمولک ها از جمله جانواری هستن که ما در طول روز به شکل های مختلف آنها را میبینیم که بعضی وقت ها از آن می ترسیم و برخی اوقات به کشتن آن مشغول می شویم. ممکن هست ما بارها آن را در خواب ببینیم و به دنبال تعبیر خواب آن بگردیم. در ادامه مطلب تعبیر خواب مارمولک را برا شما مهیا کرده ایم که می توانید مشاهده کنید.

دیدن مارمولک در خواب

مارمولک ها و خزندگان نظیر آنان حیواناتی هستند که هنوز هم باورها و داستان های بیشماری را در بین افراد مختلف الهام می دهند. چه آنها را جذاب و شگفت انگیز و چه ترسناک و دافع بدانید ، خزندگان دارای قدرت معنوی بزرگی هستند و در فرهنگ ها و اساطیر مختلف در سراسر سیاره، جادویی به چشم می خورند .مارمولک ها در خواب اغلب نمادی از خطر ، بدخواهی و ظلم است. آنها ممکن است تهدیداتی را از طرف رقبا و دشمنان شما نشان دهند که ممکن است سعی کنند به نوعی به شما آسیب برسانند.

مارمولک ها همچنین می توانند نماد خشونت باشند یا ممکن است نمادی از واکنش های شما و غرایز اساسی باشند. تعبیر گری در این باره می گوید که دیدن مارمولک در خواب نشانه مردی است که در میان مردم فساد می اندازد. در ادامه به توضیحات بیشتری از خواب مارمولک خواهیم پرداخت.

تعبیر فرار از مارمولک در خواب

اگر در خواب دیدید که از دست مارمولک فرار می کنید به این معنی می باشد که در زندگی واقعی از کسی می ترسید و از آن فرار می کنید.

دیدین مارمولک مرده در خواب

اگر در خواب مارمولک مرده ای دیدید معنی بدی دارد و به این نشانه است که شخص محبوب شما احتمالا شما را فریب می دهد و بسیار ناامید می شوید. و این احتمال وجود دارد که شریک زندگیتان شما را گول زد پس خود را آماده شنیدن این خبر ها کنید.

تعبیر کشتن مارمولک در خواب

آنلی بیتون مى‏گوید اگر خواب ببینید مارمولكی را می كشید علامت آن است كه شهرت و ثروت از دست رفته خود را بار دیگر به دست می آورید . اما اگر موفق نشوید مارمولک را بكشید و مارمولک از دستتان فرار می كند نشانه آن است كه در امور عاطفی با شكست مواجه خواهید شد.

تعبیر گر دیگری در این باره می گوید اگر در خواب مشاهده کردید که مارمولکی را کشته اید به این نشانه می باشد که شما بر مشکلاتتان غلبه می کنید و تلاش هایتان نتیجه می بیند.

حمله مارمولک به شما در خواب

این خواب نیز دارای نشانه های بدی است و به این معنی می باشد که شخصی نزدیک به شما در کاری مانع شما خواهد شد و این امکان وجود دارد که شما تمایل به انجام کاری داشته باشید و آن شخص شمارا از آن کار باز می دارد. شما باید از دشمنان اطراف خود آگاه باشید زیرا آن ها می توانند به شما آسیب بزنند.

گرفتن مارمولک در خواب

اگر در خواب خود دیدید که یک مارمولک گرفته اید به این نشانه است که یک دوره عالی در مقابل شماست و شما از بر همه موانع غلبه کرده این و اکنون زمان آن است که لذت ببرید.

اما اگر موفق به گرفتن مارمولک نشدید به این معنی است که شما در یک دوره آینده نا امید خواهید شد و به همین دلیل بسیار ناراحت هستید و نمیدانید چگونه بر ناامیدی خود غلبه کنید.

تعبیر خواب مارمولک بزرگ

شاید برای شما پیش بیاید که در خواب یک مارمولک بزرگ ببینید که این نشانه این است که باید کاملا مراقب خود و اطرافتان باشید زیرا ممکن است کسی قصد آزار دادن شما را داشته باشد.

تعبیر خواب مارمولک برای زنان

آنلی بیتون مى‏گوید اگر زنی خواب ببیند مارمولكی از روی دامن او راه می رود یا او را گاز می گیرد نشانه آن است كه اندوه و بدبختی به او روی می آورد . همسر او در اثر حادثه ای معلول خواهد شد. و او برای گذراندن زندگی با تمامی تلاش و جدیت فراوان تنها درآمدی ناچیز عایدش خواهد شد.

دیدن مارمولک سبز و آبی در خواب

اگر در خواب مارمولک سیز مشاهده کردید یعنی در آینده مشکلات زیادی خواهید داشت اما نگران نباشید زیرا به راحتی آن ها را حل می کنید. و اگر در خواب مارمولک آبی دیدید یعنی در آینده در زندگی خصوصی خود آرامش و هماهنگی خواهید داشت.

دیدن خواب جفت گیری مارمولک

اگر در خواب شاهد جفت گیری مارمولک بودید به این نشانه است که باید در آینده مراقب باشید ممکن است کسی به شما حمله کند که احتمالا از همکاران و یا دوستان شما است.

تعبیر خواب مارمولک در بدن

این تعبیر برای شما نارااحت کننده خواهد بود و نشانه بدی است یعنی کسی قصد سواستفاده از شما را دارد و شما نباید به همه اطرافیان خود اعتماد کنید.

منابع :
dreamingandsleeping.com
taveel.org

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*