خانه » سرگرمی » تعابیر و معانی خوردن و خرید موز در خواب چیست

تعابیر و معانی خوردن و خرید موز در خواب چیست

تعابیر و معانی خوردن و خرید موز در خواب چیست

تعبیر خواب موز چیست , دیدن و خوردن موز در خواب

موز یکی از میوه های پرطرفدار و خوشمزه در ایران می باشد که خوردن این میوه زرد رنگ دارای خاصیت هایی نیز می باشد. گاهی ممکن پیش بیاید تا شما موز یا درخت آن را به شکل های مختلف در خواب ببینید و به دنبال تعبیر خواب خود باشید. در این مطلب ما برای شما تعبیر خواب موز را به صورت جامع و کامل از دیدگاه معبران مختلف قرار داده ایم.

نشانه های دیدن خواب موز چیست

دیدن موز در خواب نشانه های مختلفی دارد که هم می تواند خوب یا بد باشد که بستگی به خواب بیننده دارد. دیدن موز نشانگر برخورد هایی در زندگی شما خوهد بود که زیاد جالب نیست و افرادی که قصد ورود به زندگی شما را دارند دنبال استرس و نارحتی برای شما هستند.

آنلی بیتون می گوید : دیدن موز در خواب نشانه دوستی و معاشرت با فردی است كه نه چندان جذاب است و نه چندان در خور دوستی می باشد.

تعبیر خواب خوردن موز

خوردن موز در خواب احتمالا نشانه ای منفی است و نشان می دهد که شما بخشی از یک رویداد آزاردهنده و خسته کننده خواهید بود که توان اجتناب از شرکت در این رویداد رو خواهید داشت. این خواب اعلام یک کار تجاری است که فقط باعث هدر رفتن انرژی شما می شود.

اما گفته می شود رویا خوردن موز در خانم ها نشانگر احساس آن ها نسبت به شخصی است که می خواهید توجه آن شخص را جلب کنید. که برای این کار سعی کنید با احساسات صادقانه به این فرد نزدیک شوید شاید وی هم همین احساس را به شما داشته باشد اما از واکنش شما بترسد.

آنلی بیتون می گوید : اگر خواب ببینید موز می خورید ، علامت آن است كه شغلی پر دردسر را متحمل شده اید و وظایف بر شانة شما سنگینی خواهد كرد.

درکتاب سرزمین رویاها آمده است : اگر در خواب ببینید که موز می خورید نشانه این است که شما را مجبور خواهند كرد كه دینی را ادا كنید.

مولف می گوید : خوردن موز در خواب اگر شیرین باشد دلیل بر منفعت است ولی اگر بی وقت باشد دلیل بر بیماری می باشد.

تعبیر خواب خرید موز

اگر در خواب دیدید که موز می خرید باید نسبت به آینده مراقب باشید خطر در همه جا وجود دارد پس باید برای هر قدمی که بر میداری دو بار فکر کنی و نسبت به اطرافیان خود محتاط باشد و اجازه ندهید بیش از حد در مورد شما بدانند هرچه کسی کمتر از شما بداند احتمال نجات شما بیشتر است.

این خواب در مورد خطرانی که ممکن است برای شما به طور کلی اتفاق افتد هشدار می دهد بنابراین در رفت و آمد های خود و سایر موارد مراقب باشید.

البته در کتاب سرزمین رویاها گفته شده : اگر در خواب ببینید که شما موز می خرید نشانه شادی است.

منابع : dreamingandsleeping.com
persianfal.com

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*