خانه » سرگرمی » تعبیر خواب و نشانه دیدن سوسک از نگاه معبران بزرگ

تعبیر خواب و نشانه دیدن سوسک از نگاه معبران بزرگ

تعبیر خواب و نشانه دیدن سوسک از نگاه معبران بزرگ

تعبیر خواب سوسک , دیدن خواب سوسک بزرگ سیاه , تعبیر سوسک مرده

ما در این مطلب برای شما تعبیر خواب سوسک را قرار داده ایم.

تعبیر دیدن سوسک در خواب چیست

دیدن سوسک در خواب به این معنا است که ممکن می باشد شما شانس خوبی به درست آورید و چیزی بزرگ به دست آورید. بر خلاف واقعیت سوسک در خواب دارای نشانه های خوبی است که البته بستگی به نوع خواب بیننده دارد که در ادامه به برخی از تعبیر خواب های آن می پردازیم.

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید : سوسک تعبیر دیگر حشرات را دارد و آن دشمنی است ضعیف و پست و حقیر که زحمت می آفریند و در شما کراهت به وجود می آورد. همچنین دیدن دیدن سوسک های زیاد تشویش و نگرانی است به خصوص اگر در خانه خودتان باشد.

مولف می گوید : چون سوسک بیشتر از آنکه به انسان زیان جسمی برساند موجب ترس یا وحشت می گردد می توان از آن به یک مزاحم حقیر و پست تعبیر نمود.

دیدن خواب سوسک قرمز

اگر در خواب سوسک قرمز ببینید معنا مثبتی دارد و نشانه دریافت هدیه است که شما را بسیار خوشحال می کند. همچنین برخی گفته اند که نشانه پول می باشد و شما هرچه در خواب سوسک های بیشتری مشاهده کنید به معنا پول بیشتر است.

تعبیر خواب سوسک سیاه

دیدن سوسک سیاه در خواب نشانه بدشانسی می باشد یعنی این احتمال وجود دارد پیشرفت شما در شغل خود طبق برنامه ریزی پیش نرود و یا نتوانید پروژه ای که آغاز کردید به اتمام برسانید.

تعبیر دیدن سوسک بزرگ در خواب

اگر شما در خواب خود سوسک بزرگی را مشاهده کردید نشانه آن است که فردی قدرتمند تلاش خواهد کرد تا کار شما را خراب کرده و برنامه هایتان را ناکام گذارد پس بعد از دیدن این خواب مراقب باشید و بیش از حد به کسی اعتماد نکنید.

تعبیر خواب کشتن سوسک

گفته می شود که کشتن سوسک در خواب نشانه مثبتی است و باعث افزایش اعتماد به نفس و انگیزه شما در کارهایتان می شود و به طور کلی احساس اطمینان و قدرت بیشتری در زندگی خود خواهید داشت. همچنین ممکن است اتفاق مثبت و عافلگیر کننده دیگری برای شما در پیش باشد که انتظار آن را نداشتید.

منوچهر مطیعی تهرانی می گوید : کشتن سوسک رفع زحمت است و ایجاد خوش دلی و پیروزی و چیرگی بر دشمن اگر چه ضعیف و ناتوان باشد.

آنلی بیتون می گوید : اگر در خواب سوسك را بكشید دلالت بر سعادت و زندگی پرثمر دارد.

تعابیر دیدن سوسک روی بدن در خواب

این خواب دارای تعبیر منفی می باشد و نشانه یک حادثه احتمالی است که ممکن می باشد دچار ان شوید و آسیب ببینید. پس بهتر است مراقب سلامت خود باشید و در صورت وجود مسکل به پزشک مراجعه و در خانه استراحت کنید.

آنلی بیتون می گوید : اگر خواب ببینید سوسكی روی بدن شما راه می رود دلالت بر آن دارد كه مدت كوتاهی تنگ دست و بیمار خواهید شد.

منابع : dreamingandsleeping.com

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*