خانه » سرگرمی » معرفی شجاع خلیل زاده بازیکن پرسپولیس با عکس

معرفی شجاع خلیل زاده بازیکن پرسپولیس با عکس

معرفی شجاع خلیل زاده بازیکن پرسپولیس با عکس

عکس شجاع خلیل زاده , بیوگرافی شجاع خلیل زاده , ازدواج و همسر شجاع خلیل زاده

یکی از مدافعان قدرتی و گل زن لیگ برتر فوتبال ایران شجاع خلیل زاده می باشد که اکنون در تیم پرسپولیس فعالیت می کند. این بازیکن با توجه به فیزیک مناسبی که دارد خیلی زود توانست نام خود را در فوتبال بر سر زبان ها بیندازد. در ادامه مطلب برای شما عکس های شخصی و اینستاگرامی به همراه بیوگرافی آقای خلیل زاده را قرار داده ایم که می توانید در بخش بیوگرافی ورزشکاران مشاهده کنید.

عکس های اینستاگرامی شجاع خلیل زاده , بیوگرافی شجاع خلیل زاده , a[hu ogdg chni

بیوگرافی شجاع خلیل زاده

شجاع خلیل زاده بازیکن فوتبال کشورمان متولد ۲۴ اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۸ در قائم شهر می باشد. وی در پست دفاع میانی و در باشگاه پرسپولیس بازی میکند. خلیل زاده از مدافعان قدرتی لیگ می باشد که با قد و قامت و قدرت بدنی مناسب توانایی بازی در هر تیم بزرگی را دارد.

شجاع خلیل زاده در دوران باشگاهی

او نیز مانند خیلی از بازیکنان مطرح دیگر کار خود را از تیم های شهرستانی و تیم شهرداری امیرکلا آغاز کرده است. شجاع خلیل زاده فوتبال حرفه ای خود را از کرمان و باشگاه های مس رفسنجان و مس کرمان شروع کرد که توانست برای هر کدام از این تیم ها یک گل نیز به ثمر برساند.

اوج درخشش شجاع خلیل زاده را می توان در باشگاه سپاهان دید او که سال ۲۰۱۳ به این باشگاه پیوست توانست بازی های درخشانی را این تیم به نمایش بذازد و ۷ گل نیز به ثمر رساند. وی سپس برای سپری کردن دوران سربازی به باشگاه تراکتور سازی ملحق شد و بعد از به تیم خود یعنی سپاهان پیوست و در نهایت راهی تیم پرسپولیس تهران شد.

شجاع خلیل زاده , بیوگرافی شجاع خلیل زاده , عکس شجاع خلیل زاده

حضور شجاع خلیل زاده در تیم پرسپولیس

شجاع خلیل زاده در اواخر سال های حضور در سپاهان بارها علاقه خود برای حضور در تیم پرسپولیس تهران را نشان داد که یک بار هم تلاش وی با مخالفت مسئولان باشگاه مواجه شد ولی در نهایت در سال ۲۰۱۷ توسط برانکو وی راهی باشگاه پرطرفدار پرسپولیس شد و توانست خیلی زود خود را در میان هواداران محبوب کند.

دیدگاهتان را ثبت کنید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شدعلامتدارها لازمند *

*